تبریک تولد عاشقانه همسر، تبریک روزی است که همواره در خاطر او هست و همسرتان انتظار دارد که آن را با عاشقانه ترین جملات به او تبریک بگویید. از جملات زیر، اونی که میدونید با حال و هوا و احساسات شما و همسرتون سازگارتره، انتخاب کنید و با مهربونی تقدیمش کنید. پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرمودند: قَوْلُ اَلرَّجُلِ لِلْمَرْأَةِ إِنِّي أُحِبُّكِ لاَ يَذْهَبُ مِنْ قَلْبِهَا أَبَداً. یعنی: اين‌كه مرد به همسرش بگويد:«من تو را دوست دارم» هيچ‌گاه از قلب همسرش بيرون نخواهد رفت. خیلی جالبه مگه نه؟!

همسر جان! تمام دارایی من قلبی است که در سینه دارم و برای تو می‌تپد، آن را به تو تقدیم می‌کنم. تولدت مبارک.

تبریک تولد همسر

نازنین همسرم! امروز روز تولد توست و من هر روز بیش از پیش به این راز پی می‌برمکه تو خلق شده ای برای من تا زیباترین لحظه‌ها را برایم بسازی.تولدت مبارک

.

تبریک تولد همسر

همسر جان! امروز خدا یک گل به زمین هدیه داد. زمین اون گل رو به دست سرنوشت دادو سرنوشت اون گل رو توی قلب من کاشتتا باغچه خالی قلبم جایگاه یک گل باشه. گل زیبای زندگیم تولدت مبارک.

تبریک تولد همسر

همسر عزیزتر از جانم! می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم. اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. دوستت دارم، تولدت مبارک.

تبریک تولد همسر

لبخند زدی و آسمان آبی شد، شب های قشنگ مهر مهتابی شد، پروانه پس از تولد زیبایت، تا آخر عمر غرق بی تابی شد.

عزیزم، همسرم تولدت مبارک

تبریک تولد همسر

همسرم

با وجود پرمهر و نگاه گرمت دنیایی از پاکی، صداقت و صمیمیت را برایم به ارمغان آوردی

برای توصیف مهربانی‌ات واژه‌ها یاری نمی‌دهند. تا ابد به تو وفادار خواهم ماند

سالروز شکفتن گل وجودت را عاشقانه تبریک می‌گویم . . .

تبریک تولد همسر

شاید غرور… یا شاید دل مشغولی هاي روزمره …اجازه نمی دهد هر روز بگویم دوستت دارم

اما امروز روز توست روز تولدت بهترین بهانه برای یاد اوری این که بی تو نمی‌توانم زنده بمانم

تولدت مبارک بهانه زندگیم

تبریک تولد همسر

زمانی که به آسمون شب با هزاران ستاره نگاه می کنم، چشمای تو رو یادم می یاد، بخاطر اینکه اون ها مثل ستاره ها می درخشن

تبریک تولد همسر

وقتی که به خورشید نگاه می کنم، یاد تو می افتم، چون تو روشنایی بخش زندگی من هستی

تولدت مبارک همسرم

تبریک تولد همسر

روزی ک به دنیا آمدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که آرامش بخش روح و روان کسی میشوی که با تو دنیا برایش زیباتر است 

تولدت مبارک بهانه ی آرامشم 

تبریک تولد همسر

شاید برای جهان تو تنها یک نفر باشی

اما برای من یک دنیا هستی

تولدت مبارک عزیزترینم.

بیائید با هم مهربان باشیم!

منابع: سایت بیتوته ؛ سایت ستاره؛ سایت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

پیامک‌های مناسبتی   ,تو ,تولدت ,مبارک ,گل ,تبریک ,    ,تولدت مبارک ,مبارک   ,  همسر ,که به ,هستی تولدت مبارک ,تولدت مبارک بهانهمنبع

پیامک تبریک هفته وحدت

پیامک میلاد امام صادق علیه السلام

پیامک میلاد پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)

پیامک تبریک تولد همسر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی خرید راحت جم موزیک کرمانجی|آهنگ کرمانجی|دانلود آهنگ کرمانجی|موزیک جدید کرمانجی|گلچین آهنگ های کرمانجی مرکز فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی Pc200 شما می توانید ارزان سرا اجناس فوق العاده تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد خرید لوازم یدکی سایدبوم کوماتسو اصل آموزش ساخت بازی و کسب درآمد 90blogs